{font-family:IRANSans!important;}

شرکت آوید تولید کننده مبلمان خانگی

شرکت آوید فعالیت خود را از سال 1375 آغاز نمود.
طی این سالها هدف ما همواره بر این بوده که با استفاده از طرحهای جذاب و متنوع و ارائه محصولاتی متفاوت و با کیفیت بتوانیم رضایتمندی مشتریان خود را فراهم کنیم.
هر یک از ما دوست داریم که اتاق منحصر به فردی داشته باشیم زیرا معتقدیم که اتاقهای ما انعکاس دهنده نوع شخصیت ماست.
پدران و مادران عزیز هم دوست دارند فضای زیبایی برای کودک دلبندشان مهیا نمایند. با توجه به این مطلب شرکت آوید با بیش از دو دهه تجربه برای تأمین نیازهای شما در کنارتان است و با محصولات استاندارد ، زیبا ، و متنوع کمک میکند تا شما به اتاق خود و کسانی که دوستشان دارید هویت بخشید .

ویژگی های شرکت آوید

مشتری مداری !
در راستای اهداف شرکت مبنی بر جلب رضایت مشتری و ارائه محصولات با کیفیت ، توانستیم استانداردهای مختلف بین المللی را کسب کنیم هر چند سوابق محصولات ما باعث اعتماد و رضایتمندی بسیاری از مشتریان آوید شده ، استفاده از سیستمهای کنترل کیفیت مطابق با استاندارهای جهانی آسودگی بیشتری برای مشتریان آوید به همراه آورده است. کلیه محصولات آوید دارای استاندارد ایزو 9001-2008 میباشد.

تجهیزات !
آوید با استفاده از تکنولوژیهای مدرن , نیروهای خلاق و متخصص در بخشهای مختلف , از طراحی تا اجرا , زیبایی و کیفیت را در محصولات ارائه شده تضمین میکند . تولیدات این شرکت در سه گروه ارائه میشود. هر گروه از محصولات با توجه به سن ونیاز مخاطبان شامل قطعاتی نظیر تخت خواب , کتابخانه , دراور , میز آرایش و … میباشد.

نظرات شما !
ما از نقطه نظرات شما در پیشبرد اهداف شرکت استقبال میکنیم . همچنین با در میان گذاشتن پیشنهادات و انتقادات خود در مورد محصولات آوید ما را درجهت ارتقا سطح کمی و کیفی محصولات و خدمات یاری نمایید . برای ارتباط با آوید میتوانید از قسمت اطلاعات تماس استفاده کنید منتظر شما هستیم و پیشاپیش از توجه شما سپاسگزاریم

افتخارات شرکت آوید

جستجو...